آخرین های هنر صدا ...

آهنگ تیتراژ سریال سال های دور از خانه با صدای محسن ابراهیم زاده

به گزارش چندرسانه‌ای گُلوَنی، آهنگ تیتراژ سریال سال های دور از خانه با صدای محسن ابراهیم زاده منتشر شد.

آهنگ تیتراژ سریال سال های دور از خانه با صدای محسن ابراهیم زاده

درحالی‌که تنها چند هفته تا توزیع این مجموعه کمدی در شبکه نمایش خانگی باقی مانده است، محسن ابراهیم‌زاده در حال ضبط قطعه‌ای برای تیتراژ آن است.

ابراهیم‌زاده از پرمخاطب‌ترین خوانندگان این روزهای کشور است که قطعات و کلیپ‌های او با استقبال قابل توجهی در بین نسل جوان روبرو می‌شود.

محسن ابراهیم‌زاده قرار است همکاری تنگاتنگی با سریال کمدی «سال‌های دور از خانه» داشته باشد و در اولین گام، در حال آماده‌سازی تیتراژ این مجموعه است. سریال «سال‌های دور از خانه»، اسپین‌آف مجموعه پرمخاطب «شاهگوش» است که داستانی متفاوت و کمدی از دوران پس از سربازی «خنجری» و «زهره» را روایت می‌کند.

محمدحسین قاسمی .و مجید صالحی، تهیه‌کننده و کارگردان این مجموعه هستند که براساس متنی از امیرحسین قاسمی و احمد مهرانفر ساخته می‌شود. همچنین تبلیغات آن را لوتوس پلاس برعهده دارد.

آهنگ تیتراژ سریال سال های دور از خانه با صدای محسن ابراهیم زاده

محسن ابراهیم زاده ۱۷ شهریور سال ۱۳۶۶ در تربت حیدریه متولد شد. مدتی در کرج ساکن بود ولی در حال حاضر ساکن قلعه حسن خان (شهر قدس) می باشد، اولین بار بطور جدی صدایش در تیتراژ برنامه مهتاب از شبکه تهران شنیده شد، او در سال ۹۶ برای برنامه مهتاب شبکه تهران تیتراژ ویدیویی خواند که به شدت وی را به محبوبیت و شهرت رساند، نام این آهنگ سال نو می‌باشد.

او از سن ۱۴ سالگی شروع به قرائت قرآن کرد. صدای او رفته رفته به حوزه‌ی موسیقی کشیده شد تا بالاخره در سال ۱۳۸۸ دوره‌های آموزش موسیقی را نزد استاد نیکنام گذراند و در همان سال اولین ملودی خود را تحت عنوان هنوزم وقتی می‌خندی با بازخوانی از ترک تورج شعبان خانی ساخت و منتشر کرد که با استقبال خوبی رو به رو شد. محسن ابراهیم زاده در سال های اخیر با انتشار آهنگ‌هایش درفضای مجازی محبوبیت خوبی به دست آورده است.

آهنگ تیتراژ سریال سال های دور از خانه با صدای محسن ابراهیم زاده به زودی از گلونی

پایان پیام

لینک کوتاه مطلب : https://sound.golvani.ir/?p=90826

پاسخی بفرستید ...

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.