آخرین های هنر صدا ...

آب‌های زیرزمینی ایران به روی زمین رسید

چندرسانه‌ای گُلوَنی، معین بادپادر خبرها خواهد آمد که آخرین کلبه ایران نیز از انرژی پاک بهره‌مند شد. این کلبه سال گذشته به طور اتفاقی توسط تعدادی از گردشگران در منطقه‌ای صعب‌العبور کشف شد و سال‌هاست خالی از سکنه است. پس از کشف این خانه، با توجه به استفاده تمامی ساختمان ایران از انرژی خورشیدی و باد، خورشیدی شدن این خانه نیز در دستور کار مجلس قرار گرفت. برطبق قانون مصوب مجلس، سال‌هاست که تمامی ساختمان‌ها می‌بایست از انرژی پاک استفاده کنند. ایران اولین تولیدکننده انرژی پاک در جهان است و به چهل کشور دنیا برق صادر می‌کند.

مصرف آب در ایران باز هم کاهش یافت. بر اساس تازه‌ترین آمار منتشر شده سازمان‌های جهانی، ایرانیان پایین‌ترین سرانه مصرف آب را دارند. وزارت آموزش و پرورش ایران برای فرهنگ‌سازی مناسب، جایزه آینده زمین را از آن خود کرد. سیستم آموزش و پرورش ایران هم اکنون در سی کشور توسعه یافته دنیا در حال اجراست.

آب‌های زیرزمینی ایران به روی زمین رسید. آب‌های زیرزمینی در ایران دست‌نخورده‌ترین آب‌های زیرزمینی را در دنیا داراست که در حال سرریز شدن از چند چاه آب در ایران است. تعداد چاه‌های آب در ایران کمتر از ده تاست که همگی آن‌ها هم کاملا قانونی است. ایران از کشورهای دیگر خواسته است تا چاه‌های غیرمجاز خود را برای آینده بشریت تعطیل کنند.

جدیدترین تغییرات کتب درسی اعلام شد. از مهم‌ترین تغییرات این کتب، افزوده شدن بخش ریزگردها به عنوان یکی از مهم‌ترین بخش‌های تاریخ ایران است. ریزگردها که در برخی نامه‌های اداری از آن با عنوان گرد و غبار یاد می‌شود، از علل اختراعات در ایران بود. این پدیده که در ظاهر موجب فلج شدن زندگی برخی از مردم شده بود و هیچ کس یک متری خودش را هم نمی‌دید، موجب افزایش دقت ایرانیان در نگاه کردن شد. ایرانیان این مناطق، از بالاترین سطح سلامت در دنیا برخوردارند.

این روایت را با صدای معین بادپا بشنوید:

پایان پیام

لینک کوتاه مطلب : https://sound.golvani.ir/?p=88876

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.