آخرین های هنر صدا ...

 آهنگ گیلکی ‌تاسیان گروه هم آوایان تاسیان

به گزارش چندرسانه‌ای گُلوَنی، آهنگ گیلکی ‌تاسیان گروه هم آوایان تاسیان منتشر شد.

این  پیش‌تر توسط این گروه، در کنسرت تالار وحدت اجرا شده و این بار با تنظیم متفاوتی از فراز عشقی و با آنسامبل زهی، ضبط، منتشر و در دسترس علاقمندان به موسیقی قرار گرفته است.

حسین تقی نژاد خواننده و آهنگساز این قطعه بوده و محمدتقی رستمی (ترانه سرا)، فراز عشقی (تنظیم)، نوید شعبانزاده، دانیال جورابچی، امین عطایی (ویولون)، دانیال جورابچی، دانیال اسدی راد (ویولون آلتو)، کیوان حبیب زاده (ویولونسل)، پورنگ پورشیرازی (کنترباس)، آرین قلی پور (پنداریک)، کیارش عشقی (دف) و ملاحت حداد (همخوان)، هنرمندانی هستند که در اجرای این قطعه همکاری داشته و مهدی کریمی به همراه کیانوش صداقت، صدابرداران و مجتبی کوهکن، کارگردان ویدیو بوده‌اند.

درباره حسین تقی نژاد

حسین تقی نژاد، سرپرست گروه «هم آوایان تاسیان» فراگیری موسیقی را از سن ۱۷ سالگی با ساز سنتور و نزد حسن عشقی در رشت و سپس دوره‌های عالی و پیشرفته را نزد اساتید پشنگ و اردوان کامکار گذراند.

تقی نژاد همچنین، در زمینه تئوری موسیقی از اساتید حسن میر شفیعی و سهراب فلک‌انگیز بهره‌مند شده است.

این موزیسین کنسرت‌های متعدد گیلکی را به صورت انفرادی و همچنین با همراهی هم آوایان تاسیان از سال ١٣٨٨ تاکنون در رشت، تهران و دیگر شهرهای ایران روی صحنه برده است. وی همچنین اجراهایی در کشورهای چون فرانسه و آلمان داشته است.

آهنگ ‌تاسیان را بشنوید:

برای دانلود این اثر اینجا کلیک کنید.

پایان پیام

لینک کوتاه مطلب : https://sound.golvani.ir/?p=86414

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.