آخرین های هنر صدا ...

با مخاطبان درباره اظهار نظر تخصصی

به گزارش چندرسانه‌ای گُلوَنی، پادکست با مخاطبان درباره اظهار نظر تخصصی منتشر شد.

متن پادکست با مخاطبان درباره اظهار نظر تخصصی

سوال: اگر اظهارنظر متخصصان با یکدیگر متفاوت بود و ما در دوراهی انتخاب موندیم، چه کنیم؟

پاسخ: اول از همه اینکه اگر در دوراهی موندید، از خدا بخواهید که به دادتون برسه. اما اگر واقعا ذره ای به سمتی متمایل نیستید، میتونید شیر یا خط هم بندازید.

هرچند که از قدیم گفتن موقع شیر یا خط انداختن، آدم در دلش دعا میکنه که یک سمتی بیاد. در هر صورت فرض کنیم یک سمتی اومد و شما به اون عمل کردید. اگر نتیجه خوب بود که شما به مرادتون رسیدید. اگر شکست بود هم تجربه به دست آوردید و ارزش‌های شما سرجاشه.

سوال: چه جوری میشه اظهارنظر یک فرد دیگه رو بازنشر داد؟

پاسخ: پیشنهاد ما اینه که همون اول منبع رو بزنید و خودتون رو راحت کنید. چون مواردی بوده فرد حالا میخواسته کلاس بذاره، میخواسته بگه تخصص دارم، یا هرچیزی، منبع نزده، بعدا که اعتراض شده، طلبکار دراومده که منبعش اونجاست. البته بعید میدونم اگر مثلا همه کف میزدند، منبع رو بگن. به همین خاطر اگر نمیدونید منبع رو بگید. بگید به نقل از فلانی میگم.

ساطع کردن انرژی مثبت

سوال: از کجا بفهمیم در چه زمینه ای تخصص داریم؟

پاسخ: دو راه دارید. راه اول اینه که به این باور قلبی برسید شما در هر موردی تخصص دارید. فقط کافیه همین طوری که توی خونه لم دادید، انرژی مثبت از خودتون ساطع کنید و چون باور دارید در هر زمینه ای تخصص بالایی دارید، درباره هر چیزی نظر بدید.

راه دوم اینه که ببینید در عمری که داشتید، علاقه تون چی بوده. فکر و ذهن و زمانتون رو صرف چه چیزی کردید تا الان. وقتی عمرتون رو درباره موضوعی صرف کردید، میتوان گفت تخصص اصلی شما اونجاست. جایی که دلتون اونجاست.

ممنون از پیامهاتون. برخی هم گفتند چه واکنشی باید درباره اظهارنظر تخصصی از فردی که اون تخصص رو نداره نشون بدیم. یک لیوان آب نوش جان کنید و حتماً به سراغ منابع معتبر برید.

این پادکست را با صدای معین بادپا بشنوید:

برای دانلود این پادکست اینجا کلیک کنید.

پایان پیام

لینک کوتاه مطلب : https://sound.golvani.ir/?p=90654

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.