آخرین های هنر صدا ...

دوچرخه هم وسیله نقلیه است

اینجا؟ که نه اونجاست که چی‌شد که دوچرخه رو جز وسایل نقلیه که هیچی، جز هیچ چیز دیگه غیر اسباب بازی حساب نمی‌کنیم؟

چندرسانه‌ای گُلوَنی، احمد فیاضسلام امروز با کنایه به این شکل که سلام به روابط عمومی صدا و سیما. اما چرا اینجوری سلام کردیم به روابط عمومی سازمان ( بشنوید تلفن ) یعنی یکی بخواد زنگ بزنه اول تو صف می ایسته بعد یه مدت نفر اول در صف انتظاره بعدم قادر به پاسخگویی نیستن. حالا بماند که پاسخگویی هم خودش داستانش مفصله.

و اما امروز با احترام به شکسپیر اعلام می‌کنیم خریدن یا نخریدن. مسئله این است هرچند الان چند بی‌جنبه پیداشون می‌شه میان می‌گن می‌خرم پس هستم.

اما این هستنت هست خیلی‌ها رو زیر و رو می‌کنه. امروز موضوع برنامه رو تا اینجا به هر زبوونی که می‌شد گفته شد. اما من یه سوال دارم اونم اینکه الان بهتون بگم ۴ تا وسیله نقلیه نه ۵ تا نام ببر می‌گی مترو تاکسی اتوبوس موتور. بعد یهوو ممکنه وسیله نقلیه شهری تو ذهن بعضی ها تموم شه برن تو کشتی، قطار، هوا پیما. واقعا سوال اینجاست.

اینجا؟ که نه اونجاست که چی‌شد که دوچرخه رو جز وسایل نقلیه که هیچی، جز هیچ چیز دیگه غیر اسباب بازی حساب نمی‌کنیم؟

البته با گرون شدنش داره جدی می‌شه اما فقط جدی می‌شه. بازم جز وسایل نقلیه حسابش نمی‌کنیم بعضی‌هامون که خواهش می‌کنم همینجا از همه اونایی که دستشون می‌رسه کاری بکنن که حداقل بتونم بگم وقتی دوچرخه داشته باشی هزینه‌هات کم می‌شه و البته خودمونیم سلامتی جسمی، هوای سالم و جامعه با نشاط از مهمترین پارامترهای استفاده از دوچرخه است که به خیلی از چیزاش می‌ارزه. و اما جنبتو قربون می‌گم به اون مسئولی که وقتی آقای رئیس جمهور گفتن ساعت کاریشون باید بیشتر بشه جای اینکه فکرش اضافه کاری و تعطیل کاری باشه فکر حال دل مردم ایرانه.

همین و تمام. اما برنامه‌های ما به طور یواش ادامه داره.

این جلسه انجمن را با صدای احمد فیاض بشنوید:

برای شنیدن سایر آیتم‌های دو کلمه حرف یواش اینجا کلیک کنید.

پایان پیام

لینک کوتاه مطلب : https://sound.golvani.ir/?p=89423

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.