آخرین های هنر صدا ...

سخنرانی علی شفیعی با موضوع راهبرد تشکل‌های مردم نهاد برای ترویج اصول پایداری و مسئولیت اجتماعی

به گزارش چندرسانه‌ای گُلوَنی، بیست و نهمین و آخرین مجموعه نشست‌های «گفتگوهای پردیسان» با سخنرانی علی شفیعی و سمانه نصیری برگزار شد. این مجموعه نشست‌ها به همت دفتر مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست در تالار سرو سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد.

علی شفیعی

علی شفیعی در این نشست، تازه‌ترین تجربه‌ها و یافته‌های علمی در حوزه کنشگری و ارتقای مسوولیت‌های اجتماعی را با رویکردی سمن‌محورانه با نمایندگان تشکل‌های مردم‌نهاد محیط زیستی و دیگر کارشناسان و کنشگران علاقه‌مند در میان نهاد. او هم اکنون مدیر مرکز تعالی پایداری و محیط زیست در ایالات متحده آمریکا و متخصص پایداری و مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها است.

Sustainability (CSR) Practitioner

Institute of Environmental Management &Assessment (IEMA)

پایداری سازمانی

اینکه مفهوم پایداری سازمانی چیست و نقش کارآفرینی پایدار در تحولات ساختاری موضوعات پایداری در سازمان‌های مردم نهاد چگونه است، از جمله گرایه‌های بیست و نهمین گفتگوی پردیسان است. باید بدانیم که پایداری سازمانی، الگویی جدید در مدیریت سازمان‌های بزرگ و در حال تحول است که جایگزینی برای الگوی سنتی رشد و سود حداکثری محسوب می‌شود. زمانی الگوی پایداری بنگاه‌های اقتصادی به رسمیت شناخته می‌شود که ضمن اهمیت به رشد، سودآوری و توسعه اقتصادی، این دسته از سازمان‌ها به دنبال اهداف اجتماعی به طور خاص مربوط به توسعه‌پایدار – حفاظت از محیط‌زیست و عدالت اجتماعی باشند.

سخنرانی علی شفیعی را بشنوید:

برای دانلود این سخنرانی اینجا کلیک کنید.

برای شنیدن و دانلود سایر گفتگوهای پردیسان اینجا کلیک کنید.

پایان پیام

لینک کوتاه مطلب : https://sound.golvani.ir/?p=86216

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.