آخرین های هنر صدا ...

سخنرانی محسن رنانی در میزگرد پیش‌نیازهای شکل گیری فرایند پایدار توسعه ملی در ایران

پایگاه چندرسانه ای گْلوّنی؛‌ ششمین همایش سالانه مرزهای دانش اقتصاد توسعه با عنوان «فقر، نابرابری و توسعه ملی» ۱۸ اردیبهشت ماه برگزار شد.

به مناسبت پانزدهمین سالگرد درگذشت دکتر حسین عظیمی، دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی با مشارکت موسسه مطالعات دین و اقتصاد همایش یک روزه‌ای را تحت عنوان« فقر، نابرابری و توسعه ملی» روز سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۴ الی ۲۰ در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی واقع در خیابان شهید بهشتی، نبش احمد قصیر برگزار کرد.

این مراسم با سخنرانی دکتر فرشاد مومنی(دبیر علمی همایش) آغاز و سپس آقایان دکتر سعید مدنی، دکتر حسن طایی و دکتر وحید محمودی به ترتیب مقالاتی را تحت عنوان: توانمد سازی و مساله فقر، مشاغل خرد و کوچک و مساله فقر، نقدی بر مفهوم و اندازه گیری فقر در اقتصاد متعارف :فقر درآمدی و فقر زمانی ارائه کردند.

در نشست دوم این همایش خانم دکتر فیروزه خلعتبری، دکتر بایزید مردوخی و سرکار خانم زهرا ذاکری به ترتیب مقالاتی را تحت عنوان: کیفیت فقر و نابرابری، مدیریت تغییر و نگاه به آینده و نابرابری منطقه‌ای به مثابه عنصر تهدیدکننده توسعه ملی ارائه نمودند.

در بخش پایانی این همایش میزگردی با حضور آقایان استاد علی رضاقلی، دکتر فرشاد مومنی و دکتر محسن رنانی تحت عنوان پیش‌نیازهای شکل گیری فرایند پایدار توسعه ملی در ایران برگزار شد.

سخنرانی محسن رنانی را بشنوید:

برای دانلود این سخنرانی اینجا کلیک کنید.

برای دریافت و شنیدن سایر سخنرانی‌های این نشست اینجا کلیک کنید.

پایان پیام

لینک کوتاه مطلب : https://sound.golvani.ir/?p=88640

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.