آخرین های هنر صدا ...

سر به هوا: دوربین VGA بهتر از ۴K

چندرسانه‌ای گُلوَنی، احمد فیاضیه سلام اساسی از اونا که سلامتی می‌آره به همه به جز اونی که خاکی بروِ / از آب پرحباب گل‌آلود بازار سکه و ارز ماهی می‌گیره و اون کسی که به مردم قول می‌ده و عمل نمی‌کنه / سلامممممممممم

بدو مدو می‌کنم برای رفتن به اصل مطلب امروز پس بدو بدوبدوبدو …

فرزندخواندگی جانواران

آی خانم آی آقا بدان و آگاه باش. بهاره فصل کشت و کاره و فصلیه که در طبیعت قدم بزنی چشمت می‌خوره به نوزاد جانورهای مختلف. من از اینجا مراتب التماس و خواهش خودم رو اعلام می‌کنم به همه اونایی که یه نوزاد تنها از یه جانور رو پیدا می‌کنن، می‌گن آخی چه نازه ببرمش خونه با شیر خشکی، نون خشکی چیزی بزرگش کنم. ببین مهربان ببین بزرگوار این حیوانه. سیستمش فرق می‌کنه. تو لطفی که می‌کنی بهش دست نزن. باور کن تنها نیست. مشکلی نداره. تو دور شی، بری، کل دنیا براش امن می‌شه. برو برو… برو دیگه آها دورتر… نه اینجوری نمی‌شه… شما بدو بدو بدو…

شناسایی حیوان آزار معروف

فرمانده یگان سازمان محیط زیست گفته حیوان آزار معروف شناسایی شد و به زودی دستگیر می‌شه. ممنون از اینکه به این سرعت شناسایی کردین. فقط من یه سؤالی ذهنمو درگیر کرده. نمی‌دونم چطوریه در بعضی مواقع مسئولین از یه ویدئو بی‌کیفیت جد و آباد یکی رو شناسایی می‌کنن. بعد در بعضی موارد که تصویر ۴K مجرم وجود داره، اسم و فامیلشم نصف کشور می‌دونن، اون فرد قابل شناسایی نیست. من از بعضی از اون مسئولین می‌خوام از یگان سازمان محیط زیست کمک بگیرن. فکر کنم خیلی از مشکلا حل بشه. با تشکر.

حذف تبلیغات کاغذی

دست خوش امروز سربه هوا تعلق می‌گیره به گروه‌های تئاتری که با حذف تبلیغات کاغذی از درخت‌ها حمایت می‌کنن و امیدواریم مسئولین هم بسترهای مناسبی برای تبلیغ تئاترشون براشون مهیا کنن. باحالای تئاتری دست‌خوش. اما اما اما بی‌معرفت امروز کسی نیست جز اونی که در اوج بی‌معرفتی چاه غیرمجاز حفر می‌کنه و فکر می‌کنه خیلی زرنگه و نمی‌دونه چه ضرری داره به کشاورزها و زمین‌دارهای اطرافش و سفره‌های آب زیرزمینی می‌زنه. گوش بگیر ببین چی می‌گم. خیلی بی‌معرفتی.

ممنونم که سر به هوا رو سرسری نمی‌گیرن و هر روز با پی‌نوشت از شبکه رادیویی جوان همراهمونین. برای یه روز خوب و خوش آب و هوا تو بیا سر به هوا شو همیشه آبی بمون.

این روایت را با صدای احمد فیاض بشنوید:

پایان پیام

لینک کوتاه مطلب : https://sound.golvani.ir/?p=86515

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.