آخرین های هنر صدا ...

شایعه فضای مجازی در مورد خاصیت درمانی بزاق خفاش

چندرسانه‌ای گُلوَنی، معین بادپادر خبرها آمده است که شایعه‌ای در فضای مجازی در حال انتشار است که بزاق خفاش خاصیت درمانی دارد. می‌دونید که از ۱۳۰۰ گونه خفاش، حدود ۴۹ تاش در ایران هست که همه‌شون حشره‌خوار هستند به جز یکی که میوه‌خوار هست. بنابراین هیچ کدوم خون آشام نیستند. یعنی ما در ایران اصلا خون آشام نداریم که دنبال بزاقش می‌گردی. اونا مال آمریکای جنوبی و آمریکای لاتین هست. حالا طرف میاد تبلیغ می‌کنه:

تبلیغات نوع اول

آیا می‌دانید بزاق دهان خفاش درمان همه دردهای شماست. اگر از چاقی رنج می‌برید، اگر احساس افسردگی می‌کنید، اگر دست به هر طلایی که می‌زنید خاک بر سرتان می‌شود، حلال همه مشکلات شما پیش ماست. بزاق دهان خفاش با مارک ABCDEFG فقط و فقط ۹۹۹ هزار تومان. دست نگه دارید. اگر همین الان تماس بگیرید، ۱۵۰ درصد تخفیف دارید و با خرید هر شیشه، یک شیشه هم هدیه دریافت می‌کنید. فقط کافی است یکبار امتحان کنید تا ما بار خودمان را ببندیم.

حالا کاری نداریم چه جوری رفته بزاق دهن این پرنده رو جمع کرده، لیتر لیتر داره توی شیشه می‌زنه.

تبلیغات نوع دوم

ایده جالبتر اینجاست که یکی دیگه میاد روی دست اولی بلند می‌شه و تبلیغ می‌کنه:

آیا از خرید بطری‌های تف خفاش دیگران خسته شده‌اید. آیا هزینه‌های بسیاری که بابت این بطری‌ها می‌پردازید، زندگی شما را نابود کرده است. آیا از اصل بودن تف خفاش‌هایی که خریدید اطمینان ندارید. ما به شما خفاش ABCDEFG پلاس را پیشنهاد می‌کنیم. خفاش اصل از بکرترین غارهای جهان که تاکنون دست هیچ انسانی حتی ما به آنجا نرسیده است. اگر همین الان تماس بگیرید، به همراه این خفاش یک عدد لانه زیبا هم برای خفاش خود هدیه می‌گیرید. بنابراین صبح به صبح خودتان تف خفاشتان را بگیرید و نوش جان کنید. آیا می‌دانید ستارگان سینمای جهان، قهرمانان ورزشی جهان و همه آدم‌های معروف و غیرمعروفی که طرفدارشان هستید از همین بزاق‌ها استفاده می‌کنند.

بله و این‌طوری کسب و کارهای نوین روز به روز گسترش پیدا می‌کنه. حالا باید ببینیم نفر بعدی چه ایده‌ای داره؟

این روایت را با صدای معین بادپا بشنوید:

پایان پیام

لینک کوتاه مطلب : https://sound.golvani.ir/?p=88678

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.