آخرین های هنر صدا ...

ماجرای داروی تاریخ مصرف گذشته

به دو ساعت نرسیده شرکت تولیدکننده‌ی دارو همان داروها را منتها با تاریخ انقضای مناسب با پیک برایمان فرستاد. یک نامه هم روی جعبه بود که کلی عذرخواهی کرده بودند.

چندرسانه‌ای گُلوَنی، محسن فراهانییک روز صبح زود وقتی از خواب بیدار شدم، مادرم را دیدم که در حال شستن ظرف‌های ناهار است. با تعجب از جا پریدم و چشم‌هایم را مالیدم که ببینم درست می‌بینم یا نه. وقتی چشمانم را پاک کردم دیدم که پدرم در حال شستن ظرف‌های ناهار است پس خیالم راحت شد.

رفتم نزدیک پدرم و دیدم که در حال غر زدن است. گفتم: بابا چرا غر می‌زنی؟ باز چی شده؟

گفت: رفتیم دارو خریدیم آوردیم می‌بینیم تاریخ انقضاش گذشته. داروخونه هم پس نمی‌گیره. اعصابم خرده.

گفتم: خب چرا زنگ نمی‌زنید وزارت بهداشت گزارش بدید؟

خندید و گفت: تو چه‌قدر ساده‌ای پسر. این شماره‌ها همه الکیه. اصلا بهت جواب نمی‌دن.

گفتم: حالا ضرر که نداره. یه بار زنگ می‌زنیم دیگه.

تلفن رو برداشتم و شماره مربوطه رو گرفتم و موضوع رو اطلاع دادم.

به دو ساعت نرسیده شرکت تولیدکننده‌ی دارو همان داروها را منتها با تاریخ انقضای مناسب با پیک برایمان فرستاد. یک نامه هم روی جعبه بود که کلی عذرخواهی کرده بودند. در نامه نوشته بودند: بابت مشکل پیش آمده عذرخواهی می‌کنیم. داروهای شما مجدداً به پیوست این نامه خدمت‌تان ارسال می‌گردد.

وقتی جعبه‌ی داروها را دید بغض کرد و مرا در آغوش گرفت. چهره‌‌ی آن لحظه‌اش برایم آشنا بود. یک بار دیگر هم پدرم را در این وضع دیده بودم. در آلبوم عکسی داریم که مربوط به روز تولد من است. در آن عکس پدرم من را برای اولین بار بغل کرده و همین قدر خوشحال است.

چند روز بعد تلویزیون مردی را نشان می‌داد که چهره‌اش را شطرنجی کرده بودند. خبرنگار می‌گفت او اخلال‌گر بازار داروست. آن شخص را با کلی دارو در خیابان ناصرخسرو دستگیر کرده بودند.

برایم جالب بود. برای همین رفتم به پدرم بگویم که او هم بیاید و این گزارش را ببیند. وقتی وارد اتاقش شدم دیدم نزدیک دویست سیصد عدد نامه روی تختش ریخته است که روی آن‌ها نوشته: بابت مشکل پیش آمده عذرخواهی می‌کنیم. داروهای شما مجدداً به پیوست این نامه خدمت‌تان ارسال می‌گردد.

کالای ایرانی را با صدای میثم کریمی بشنوید:

برای شنیدن سایر آیتم‌های دو کلمه حرف یواش اینجا کلیک کنید.

پایان پیام

لینک کوتاه مطلب : https://sound.golvani.ir/?p=89593

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.