آخرین های هنر صدا ...

مسئولان با عروسی لاکچری برخورد نکنند

چندرسانه‌ای گُلوَنی، معین بادپاپاسخ به چند سوال درباره عروسی لاکچری.

سوال: من هم نظرم اینه که باید از هر هزینه اضافه‌ای اجتناب کرد. به همین دلیل خیلی تلاش کردم تا هزینه عروسی‌ام رو نصف کنم. اما همسرم قبول نکرد. چون می‌گفت دعوت از فامیل‌های ایشون هزینه اضافی محسوب نمی‌شه. در صورتی که من گفتم همین هزار تا مهمون‌های من کافی‌اند.

پاسخ: نه هزینه اضافی منطوریمون اینی شما می‌گید حساب نمی‌شه. روش محاسبه دیگه‌ای داره.

سوال: از مسئولان می‌خواهیم تا با کسانی که عروسی لاکچری می‌گیرند برخورد کنند تا ما حسرت نخوریم.

پاسخ: شما چشمانتون رو ببندید، یک لیوان آب بخورید، ما الان داریم درباره این موضوع صحبت می‌کنیم. برخورد که جواب نیست.

سوال: چرا فکر می‌کنید هیچ کس نباید از اموال خودش استفاده کند؟ یعنی برای خرج کردن پول‌هاش باید از شما اجازه بگیره؟

پاسخ: بله، ما انتظار داریم ایشون یه اجازه بگیره. موقع بله گفتن از صد نفر اجازه می‌گیرن، بعد به ما که می‌رسه، می‌گید چرا.

سوال: ما عروسی‌مون رو در یک جمع ده نفره که خانواده‌هامون بودند توی خونه جشن گرفتیم و کلی هم سود کردیم. البته یک سری دلایل فرعی هم داشتیم از جمله اینکه پولش رو هم نداشتیم.

پاسخ: بذار یه نکته‌ای بگم وقتی که کسی هر چیزی که در ذهنش دوست داره رو عینیت ببخشه و در جشن به کار بگیره، دیگه از انواع خاطرات همون می‌مونه. ولی اگر شما جشن رو برگزار نکنید، همیشه می‌تونید جشن خیالی خودتون رو داشته باشید و هر موقع هم دلتون خواست تغییر بدید. تازه در مواقع بی‌پولی فیلم اون عروسی می‌شه آئینه دق برای شما. خودش موجب اختلاف می‌شه.

سوال: عروسی لاکچری یعنی چی؟ علایمش چیه؟

پاسخ: علامتش هرچیزیه که چشم رو بزنه. هر وسیله‌ای که برق زیاد داشته باشد، هر چیزی که موجب افت فشار خون، افزایش ضربان قلب، به هم ریختن اعصاب و روان شما بشه.

سوال: یکی از مسئولان پیام دادند که وام ازدواج دو میلیون تومان دیگر افزایش یافت. به شرط اینکه جوانان قول بدن عروسی‌شون رو لاکچری برگزار نکنند تا ما در دو قسط بهشون این وام رو بدیم.

پاسخ: ممنونیم. قول می‌دیم از طرف همه که این دو میلیون تومان رو سرمایه‌گذاری کنند تا چرخ اقتصاد بهتر از اینی که الان هست بچرخه.

بخش با مخاطبان را با صدای معین بادپا بشنوید:

برای شنیدن سایر آیتم‌های دو کلمه حرف یواش اینجا کلیک کنید.

پایان پیام

لینک کوتاه مطلب : https://sound.golvani.ir/?p=89783

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.