آخرین های هنر صدا ...

نمایش رادیویی سلبریتی‌ها در فضای مجازی

چندرسانه‌ای گُلوَنی، نمایش رادیویی سلبریتیها در فضای مجازی با اجرای میثم کریمی و محمد شعبانپور را بشنوید. نویسندگی این نمایش را امیرحسن یوسفی برعهده داشت.

نمایش رادیویی سلبریتی‌ها در فضای مجازی را بشنوید:

این فضای مجازی هرچی نداشته باشه(که قطعا یه چیزایی داره) برای یه عده شرایط خوبی رو به وجود آورده.

همین سلبریتی‌ها. از وقتی فضای مجازی اومده یه تعداد از سلبریتی‌ها، سلبریتی‌تر شدن، یه تعداد هم به سلبریتی تبدیل شدن و کلا زندگیشونو انتقال دادند تو فضای مجازی.

دسته دوم احتمالا دیدن زندگی تو فضای واقعی فایده ای نداره و اونجوری که اینا می‌خوان نمی‌تونن سری تو سرا دربیارن برای همین رو آوردن به زندگی مجازی. چه زندگی‌هایی هم دارن. فوق تصور بشری‌ان. یه تعدادشون از خواب و خوراک افتادن و فقط به فکر کمک کرد‌ن هستند.

چپ می‌رن، راست میان یه جایی یه کار نیک انجام می‌دن و یکی رو از فلاکت نجات میدن. چندتا سلفی هم با اون فرد مفلوک می‌گیرن و توی هرچی صفحه مجازی که روی این کره خاکی موجوده منتشرش می کنن. خلاصه این که کسی کار نیک رو جا نمی‌ندازه، بیشتر زندگی شخصی یه بدبخت رو سوژه می‌کنن و نشون یه ملت می‌دن.

حالا اینا هیچ. یه عده که هرچی دارن از شخصیت و هویت و قیافه و تیپ و محبوبیت و پول، همه رو از این زندگی جدیدشون دارن. همین زندگی مجازی.

برداشته سر دماغ و بریده، موست سرشو تا تونسته کشیده، لبارو….. استغفرلله…. خلاصه به مفتضح‌ترین شکل ممکن خودشو در معرض دید عموم قرار داده کلی هم معروف شده، کلی هم خانواده و دوست پیدا کرده. صبح‌ها میاد صبح بخیر بهشون می‌گه، ظهرها با هم ناهار می‌خورن، عصرها براشون محبت و گل و بوس می‌فرسته! شبا هم همه دور هم یه شام سبک می‌زنن و می‌رن لالا! نصف شبا هم میاد چک میکنه ببینه عزیزای دلش بیدار نمونده باشن! یا یه وقت کسی آبی، پتویی چیزی لازم نداشته باشه! حالا لابلای این پست‌ها چندتا دونه پست تبلیغاتی هم می‌زاره که یه تنوعی داده باشه به کار. بالاخره باید یه جوری پول خریداینترنتشونو دربیارن یا نه.

هرجوری هم حساب کنی زندگی مجازی خیلی راحت تر و به صرفه تر واقعیشه. خیلی راحت تر هم معروف می‌شی. مثلا مسافت محبوبیت از یه خیابون و یه محله به محبوبیت بین‌المللی تبدیل می‌شه. یهو چشم باز می‌کنی میبینی شدی یه سبیریتی با کلی دنبال کننده. درآمدش هم از مسافرکشی خیلی بهتره. مسافر کشی چیه آقا؟ برو بالا! تو بگو استاد دانشگاه! مهندس پتروشیمی!

هرچی سلبریتی تر باشی درآمدتم بیشتره. به این زندگی ها میگن زندگی نه اونی که ما داریم. یه عکس پشت بازو با چشایی که ریزشون کرده و سگ دارن از خودش می زاره، n میلیون نفر عاشقش میشن. آره خلاصه. این فضای مجازی هرچی نداشته باشه، برای یه سریا خیلی چیزا داره.

پایان پیام

لینک کوتاه مطلب : https://sound.golvani.ir/?p=87525

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.