آخرین های هنر صدا ...

واکنش مردم به قسمت پایانی سریال شهرزاد

به گزارش چندرسانه‌ای گُلوَنی، پس از پایان یافتن سریال شهرزاد واکنش مردم به قسمت پایانی سریال جالب بود.

این واکنش‌ها را با صدای میثم کریمی و نویسندگی نگار فیض‌آبادی بشنوید:

شهرزاد مجموعه‌ای نمایشی که فصل اول آن در سال ۱۳۹۴ در ۲۸ قسمت و فصل دوم آن در سال ۱۳۹۶ در ۱۵ قسمت پخش شد. همچنین فصل سوم این سریال هم در ۱۶ قسمت در زمستان ۱۳۹۶ آغاز شد و در بها ۱۳۹۷ به پایان رسید. کارگردان این سریال حسن فتحی و تهیه‌کننده آن محمد امامی است. پخش این سریال به صورت هفتگی از طریق مراکز عرضه فیلم سراسر کشور انجام شد.

داستان سریال شهرزاد از زمان کودتای ۲۸ مرداد به بعد اتفاق می‌افتد و بیشتر مضمونی رمانتیک دارد و می‌توان آن را ملودرامی عشقی جنایی تعریف کرد. سریال شهرزاد با هنرنمایی سه نسل از هنرمندان ایرانی، پرهزینه‌ترین سریال شبکۀ نمایش خانگی است که داستان عاشقانه‌ای را در تهران قدیم روایت می‌کند.

قسمت آخر شهرزاد سرانه مصرف خرما را بالا برد

پایگاه خبری گُلوَنی، نگار فیض آبادی: مجموعه پرطرفدار شهرزاد هم با پخش آخرین قسمت آن به پایان رسید. بیش از هزاران نفر درباره پایان‌بندی سریال در صفحه رسمی شهرزاد، نظرشان را نوشتند. گفته می‌شود قسمت آخر سریال شهرزاد باعث شده تا سرانه مصرف خرما در کشور بالا برود.

طبق قرائن و شواهد، هم‌اکنون، در اماکن خالی از سکنه کشور هم میزگردهایی برپاست و طرفداران هرکدام از شخصیت‌ها تحلیل‌های تخصصی خودشان را بیان می‌کنند. دعوای مخاطبان تا جایی بالاگرفته که طرفداران فرهاد و هواداران قباد باهم درگیر شده‌اند و چندین کشته و زخمی برجای‌مانده است.

البته در این میان برخی مخاطب‌ها به دلیل شیون‌های فراوان، صدای خود را از دست دادند. برخی همچنان دنبال پیراهن مشکی می‌گردند اما بعد از مرگ یکی از شخصیت‌های داستان، پیراهن مشکی، نایاب شده است. همچنین، چند نفر از مخاطبان هم که از دست شهرزاد، حرصشان گرفته بود، (چون بالاخره به قول امروزی‌ها، آخر نفهمیدند فاز شهرزاد چه بود؟)، گردنبند، دستبند، گوشواره مرغ آمین خود را منهدم کردند.

خبرنگار ما هم به میان مردم رفته و نظرشان را درباره قسمت آخر سریال شهرزاد جویا شده است که می‌توانید آن را در این فایل صوتی، گوش کنید.

پایان پیام

لینک کوتاه مطلب : https://sound.golvani.ir/?p=89093

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.